Новини

Білі сльози дракона Extra Whitе

Наш асортимент поповнився новим білим чаєм: «Білі сльози дракона» Extra White.

У порівнянні зі звичайним чаєм «Білі сльози дракона», новинка має підвищений вміст чайної нирки! Спробуйте і Відчуйте перевагу неперевершеного смаку і аромату.

«Масала чай»

Шановні колеги!

Пропонуємо вам урізноманітнити смак улюблених нам напоїв чаю та кави з додаванням спецій «масала».

Чай масала родом з Індії. З мови хінді його назва дослівно перекладається як «чай зі спеціями».

Каталог пуеру

КАТАЛОГ «Пуер Ча» від ТМ Османтус Інформуємо Вас про вихід першого тематичного каталогу «Пуер Ча» від ТМ Османтус до якого увійшли всі види цього популярного і модного чаю, коротка інформація про пуер взагалі і про кожного з його видів. Кожен клієнт може замовити один каталог безкоштовно, потрібну кількість для продажу або подарунків своїм постійним клієнтам можна придбати за символічною ціною. Особливо активні оптові клієнти, що працюють з широким асортиментом Пуер ТМ Османтус зможуть отримати їх в якості безкоштовної маркетингової підтримки.

З повагою, ТМ Османтус

Холодний чай

ТМ Османтус пропонує Вам спробувати наш новий чай: «Містичний зелений». Його унікальність у тому, що його можна приготувати в абсолютно холодній воді. Всього 8-10 хвилин заварювання і у Вас буде смачний, тонізуючий, а головне, прохолодний і корисний зелений чай.

Холодний чай - всім відомий прохолодний напій, без якого в наш час не обходиться практично жодна вечірка або урочистий захід.