Ча-гао Шу "Жасминове серце" cтік-пакет 10 шт

Ча-Гао Шу “Жасминове серце”

Цінність чаювання, зокрема, – в можливості зупинитися, сфокусуватиувагу на теперішньому моменті та побути тут і зараз. Добре, коли посеред дня є час насолодитися паузою, зосередитися та перезавантажитися. 

Вплив на самопочуття

Завдяки властивостям Ча-Гао Шу “Жасминовесерце” прояснюється свідомість, збільшується працездатність і краще вдається зосередитися.

Як заварювати

Заварити чай-концентрат пуеру легко: достатньо покласти у вашу улюблену склянку або чашку 1 порцію чаю та зачекати, поки вона розчиниться у 300 мл гарячої води. Під час розчинення спочатку розкриється аромат, за ним – смак та решта ароматних відтінків. 

Поєднання кольору, смаку та відчутний тонізуючий вплив чаю створюють ті самі особливі моменти, коли хід думок упорядковується, а почуття пробуджуються.

Пуер можна обирати для роботи, відпочинку, оновлення енергетичних “батарейок” або брейншторму. Оскільки чай-концентрат пуеру Ча-Гао Шу “Жасминов есерце” розчиняєть сяповільно, ви маєте кілька хвилин, щоб обрати насиченість настою. Щоб з’ясувати, яка сааме концентрація буде вашою “тут і зараз”, варто пробувати, порівнювати та експериментувати.

Категорія: