Дарджилінг Гумті, FTGFOP1, перший збір

Гумті – дарджилінг першого весняного збору, що має помітний і яскравий аромат квітів та свіжих фруктів із нотками прянощів та східних солодощів. Смак цього напою цікавий легкістю, а сам чай цінується за яскраву бадьорість.

Чудовий досвід

Дарджилінг Гумті – це мікс злегка скрученого смарагдово-зеленого чайного листя з розсипом яскравих оливково-зелених суцвіть. Зазвичай він вважається гарним рішенням для після обіднього чаювання. Проте, це нагода зробити невеличку паузу та насолодитися відпочинком будь-коли.

Смаки та аромати

На початку чаювання у дарджилінгу Гумті одразу можна відчути виразну ноту соковитої зелені. Розкриття основної текстури смаку попереду: квіткові відтінки стають помітними поступово та резонують з ароматами кори дерева. Тонкий, ледь помітний гострий присмак надає можливість відчути кожен акцент.

Приготування

Зверніть увагу на якість води, адже від неї може залежати смак готового чаю. На чашку джерельної або фільтрованої води (200-220 мл), доведеної до кипіння, потрібна 1 чайна ложка дарджилінгу Гумті. Час приготування: 3 хвилини. Для того, щоб знайти “саме той” і саме свій смак, можна експериментувати з часом настоювання.

Категорія: