Хризантема Хуаншань

Походження
Хризантема Хуаншань, або "Yellow Mountain Chrysanthemum" у перекладі з китайської, є однією з найпопулярніших квіток у китайській культурі. Вона вирощується на півдні провінції Аньхой, в горах Хуаншань, відомих своєю природною красою та енергетикою.

Опис
Ця квітка має неймовірну красу і витонченість. Великі бутони золотисто-жовтого кольору з вузькими, довгими пелюстками створюють враження легкості та гармонії. Квітка має приємний, легкий аромат, що нагадує свіжість літнього вітру у горах.

Колір, аромат, смак
Хризантема Хуаншань має яскравий золотисто-жовтий колір, що символізує багатство та процвітання. Її аромат ненав'язливий, з легкими трав'яними нотками. При заварюванні квітів виходить смачний і ароматний напій, що має легку гірчинку з ніжними квітковими відтінками.

Корисні властивості
Хризантема Хуаншань відома своїми корисними властивостями для здоров'я. Вона містить велику кількість вітаміну С та антиоксидантів, які допомагають зміцнити імунну систему та захистити організм від вільних радикалів. Цей чай також допомагає заспокоїти нервову систему і покращити здоров'я шкіри.

Спосіб заварювання
Для приготування чаю з хризантеми Хуаншань, використовуйте свіжі або сушені квітки. Додайте кип'ятку до чашки з квітами і залиште на 3-5 хвилин. Потім видаліть квіти і насолоджуйтесь ароматним і корисним напоєм. Цей чай можна пити як гарячим, так і заливати льодом для освіжаючого напою у спекотний день.

Категорія: