Імбирний (чорний чай)

Імбирний чорний чай – зігріваючий напій, до складу якого входить високоякісний індійський чай, шматочки імбиру, цукати з папайї та яскраві й запашні пелюстки чорнобривців. 

Смак і аромат

Чай, у складі якого є ароматний і пряний корінь імбиру, – чудовий зігріваючий засіб, адже його екзотичний смак дістається самого серця. Насичений напій глибокого золотавого кольору має оригінальний аромат із присутністю цитрусових і рослинних ноток.  

Корисний вплив

Напій, що має у складі імбир, підвищує імунітет, покращує роботу  нервової та серцево-судинної систем. Окрім того, що чай тонізує організм та надає бадьорості, його регулярне вживання має помірну протизапальну дію, сприяє покращенню пам’яті та концентрації уваги. 

Імбир діє оздоровчо і на опорно-рухову систему, покращуючи роботу суглобів, знімаючи напругу та біль з втомлених м’язів. Наявність імбиру позитивно впливає на стан крові, посилюючи її циркуляцію. Наявність пелюсток чорнобривців допомагає нормалізувати обмінні процеси в організмі та зняти втому.

Заварювання

Час заварювання чаю: 5-7 хвилин при температурі 90°C. На чашку води (250 мл) потрібна чайна ложка заварки. Особливі умови: заварювати 1 раз.

Як краще смакує

Імбирний чорний чай “в дуеті” з лимоном не лише зігріє у холод, а й гарно вгамує літню спрагу. Також він добре смакує з медом.

Категорія: