Королівський вибір

Чорний ароматизований чай “Королівський вибір” з шматочками і цедрою апельсина, пелюстками троянди і шипшиною. Має яскравий аромат стиглого апельсина.

Смак і аромат

Популярність чаю “Королівський вибір” зумовлена свіжими тонізуючими нотами в смаку та ароматі. Заварений напій має солодкуватий приємний присмак із цитрусовими відтінками та післясмак із освіжаючими шипшиновими тонами. Легка терпкість чаю залишає враження легкості та м’якості.

Корисний вплив

Квіткові пелюстки та помаранчева складова роблять свій внесок в оздоровчий ефект від чаю. Регулярне вживання корисного та смачного напою допомагає розслабитись ввечері та легше здолати тривожні розлади. Чай “Королівський вибір” сприяє очищенню крові від токсинів, розширенню кровоносних судин, а також покращує кровотік і донесення кисню до клітин організму.

Заварювання

Один із способів заварювання чорного ароматизованого чаю

Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова – на чайник.

Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95°C.

Особливі умови: заварювати один раз.

Якщо ви бажаєте відчути всі відтінки смаку чаю “Королівський вибір”, можете зробити його основою власноруч створеного рецепту. Одного разу додайте, наприклад, лимон, і мед та зачекайте кілька хвилин, щоб напій настоявся.

Як краще смакує

Насолоджуватися смаком чаю “Королівський вибір” варто “в компанії” з круасаном з шоколадом та вишнею.

Категорія: