Старе Місто

Чорний чай, ароматизований шматочками ананаса та папайї, з ягодами смородини, пелюстками соняшнику, листям малини та вишнями. Має багатий аромат і приємний смак.

Смак і аромат

Збалансований смак, солодко-фруктовий присмак та насичений колір настою, - так починається знайомство з чаєм “Старе місто”.

А до цього… Листя чорного чаю “зустрілося” з тропічними героями, утворивши разом неповторний смаковий мікс. З часом їх “наздогнали” решта квіткових та ягідні складових, і тоді вже почалося справжнє свято смаку.

Корисний вплив

Чай “Старе місто” ідеально підходить для початку нового дня з посмішки. Всі чайні складові гармонійно доповнюють один одного, допомагаючи людям радіти життю, працювати та відпочивати. При цьому - ще й отримувати справжнє задоволення від чаювання.

Корисні сполуки, що містяться в інгредієнтах чайного міксу, допомагають організму впоратися з перевтомою та стресом. “Старе місто” водночас розслаблює, радує та зігріває. Є корисним для здоров'я судин, сприяє нормалізації обміну речовин, адже поєднує в собі, з одного боку “витриманість”, а з іншого, потужну життєву силу та енергію.

Заварювання

Один із способів заварювання чорного ароматизованого чаю.

Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник.

Час заварювання: 0,5 хвилини при температурі 95°C.

Особливі умови: заварювати 1 раз.

Другий спосіб: заварювати при температурі 95°C протягом 3 хвилин.

Як краще смакує

Чай “Старе місто” смакуватиме з гострими м’ясними стравами, де також присутні духмяні спеції. Особливе “ранкове” поєднання - до чаю “пасуватиме” сніданок з яєчні з помідорами, кропом та спеціями. 

Категорія: