Чай Ку Цяо (гречаний чай)

Відомий серед китайських цілителів, як напій, що сприяє зміцненню захисних сил організму і надає тілу енергію.  Своїми корисними властивостями гречаний чай зобов'язаний унікальному складу. У ньому присутні мікро/макроелементи, серед яких є навіть такі рідкісні речовини, як селен, ванадій, хром і алюміній.

Крім того, гречаний чай містить в собі всі відомі вітаміни, а також флавоноїди, що робить напій просто незамінним для лікування цілого ряду захворювань.

Завдяки високому вмісту білків і клітковини, цей напій вважається відмінним антиоксидантом. Численні корисні речовини і вітаміни дозволяють швидко відновити фізичні і психологічні сили.

Корисні властивості

- підвищення захисних сил організму. Доведено, що ті, хто регулярно п'є чай з гречки менш схильні до вірусних та інфекційних захворювань.

- має антиоксидантні властивості, тому його вживання служить профілактикою утворення злоякісних утворень.

- регулярне вживання цього чаю сприяє поліпшенню роботи серця, органів шлунково-кишкового тракту і стану судин.

- напій сприяє нормалізації рівня холестерину, глюкози в крові і допомагає знижувати артеріальний тиск.

- гречаний чай ефективно покращує обмінні процеси в організмі, перешкоджає утворенню тромбів, розвитку атеросклерозу і  допомагає виводити надлишок солі.

- має заспокійливий ефект, знімає відчуття  втоми та розслабляє. Тому його рекомендують при стресах або депресії.

- очищує кров від токсинів та радіонуклідів.

- позитивно впливає на органи шлунково-кишкового тракту при гастриті.

- є відмінною профілактикою авітамінозу.

- має омолоджуючий ефект. Робить шкіру більш гладкою і пружною, а нігті і волосся - міцнішими.

- допомагає в боротьбі із зайвою вагою. Сумісний з будь-якою дієтою.

Як правильно заварювати гречаний чай

Одну  невелику ложку насіння залити склянкою окропу і настоювати  5 хвилин. Повторно можна  заварювати 3 рази, після чого заварку можна з'їсти, ретельно розжувавши.

Для підтримки організму в тонусі напій рекомендується приймати за такою схемою: протягом першого місяця його можна пити щодня до 3 разів на добу, після чого слід зробити місячну перерву, потім ще 1 місяць щоденного прийому і 1 місяць відпочинку.

Якщо ви бажаєте пити гречаний чай в лікувальних цілях, то протягом перших трьох місяців його потрібно приймати щодня без перерви. Далі за вищевказаною схемою: 1 місяць прийому і 1 місяць перерви.