Ройбуш - беспрецедентний чай!

Ройбуш – традиційний чай південної Африки, користь від якої прирівнює цю рослину до лікарської. Одразу і не скажеш, що цей зелений кущ – справжня вітамінно-мінеральна скарбниця.

Мінеральний склад  ройбушу включає в себе: кальцій, магній, мідь, марганець, залізо, цинк, а рівень антиоксидантів1 – просто зашкалює. Вони допомагають захистити організм, борючись з вільними радикалами2, які можуть викликати рак і руйнують структуру клітин нашого організму.

Ройбуш - єдиний чай, що немає у своєму складі кофеїну, і це, в певному розумінні, робить його на порядок вище звичайних сортів чаю. Такий напій можна вживати маленьким дітям, вагітним жінкам, людям похилого віку та людям з проблемами нервової системи;

Користь ройбушу для організму людини і справді неоціненна. Його властивості:

- допомагає зменшити і запобігти  розвитку гіпертонії.

- він є бронхолітиком (що є актуальним для людей, що страждають від астми).

- зміцнює кістки та зуби, адже багатий на мінерали (не дає розвиватися карієсу за рахунок вмісту фтору).

- зменшує спазми та болі у шлунку та покращує процеси травлення (для цього потрібно випити ройбуш за 30 хвилин перед їжею).

- допомагає урівноважити рівень цукру у крові, підвищує стійкість до інсуліну в організмі, сприяє поглинанню глюкози в м’язах (сам по собі ройбуш має солодкий після смак, що дає можливість не використовувати цукор, мед, чи будь-які інші підсолоджувачі).

- не впливає на бадьорість (ройбуш  не містить кофеїну та щавлевої кислоти, саме тому його можна спокійно пити на ніч).

- служить для профілактики серцево-судинних захворювань, раку, передчасного старіння організму;

- завдяки наявності тетрацикліну, володіє бактерицидною дією: компреси з настою допомагають при акне, дерматиті, екземі;

- не містить щавлеву кислоту, тому може застосовуватися людьми з каменями в нирках або сечокам’яною хворобою;

 

1.антиоксиданти – це поживні речовини, які є своєрідною пасткою для вільних радикалів, нейтралізуючи утворювані ними хімічні процеси.

2.вільні радикали - нестабільні хімічні сполуки, які діють як окислювачі, руйнуючи важливі структури клітин нашого організму.