Кава робить людей витривалими і сприяє схудненню

Кава робить людей більш витривалими і, як стверджують австралійські вчені, може допомогти спалити трохи більше калорій під час відвідування спортзалу. 

Експерименти, в яких брали участь австралійські атлети, показали, що одна чашка кави дозволяє їм займатися в залі на третину довше, ніж зазвичай. 

Австралійський інститут спорту, провівши дослідження, встановив, що кава змушує організм використовувати жири, а не вуглеводи як джерело енергії. 

За даними інституту, багато атлетів, що змагаються у видах, де потрібна витривалість, використовують кофеїн. 

В експериментах інституту взяли участь велосипедисти, яким під час тестів давали на вибір воду і каву чи колу, пише ВВС. Ті, хто пив воду, проїжджали меншу відстань, ніж шанувальники кави і коли. 

Раніше тим, хто займається в тренажерних залах, рекомендувалося утримуватися від вживання кави перед вправами, так як вважається, що кава може сприяти зневоднення організму. 

На думку спортивного дієтолога Джен Гріффітс, це один з міфів. "Такий ефект може проявитися тільки якщо ви п'єте величезні кількості кави - ​​близько 300 мілілітрів в один присід. Але навіть якщо ви вип'єте таку кількість протягом дня, ефекту зневоднення не буде помітно". 

Вона зазначає, що чашка кави перед відвідуванням спортзалу допоможе не лише атлетам, а й звичайним аматорам. Особливо Гріффітс підкреслює, що чашка кави без відвідування спортзалу до спалювання жиру не приведе. 

За матеріалами: ВВС, NEWSru.com