Язик дегустатора кавових зерен застрахували майже на $ 14 млн

Язик головного дегустатора кави однієї з найбільших у світі британській мережі кав'ярень застрахований на 10 мільйонів фунтів стерлінгів (13950000 доларів), повідомляється в понеділок на сайті британської телерадіокорпорації BBC.

Як пише BBC, Дженнаро Пеліцція особисто дегустує сирі зерна кави в цеху в Лондоні для британської мережі кав'ярень "Costa Coffee" перед їх обсмажуванням і відправкою в торгові точки.

"Мій 18-річний досвід дегустування дозволяє мені розрізняти тисячі ароматів кавових зерен", - заявив Пеліцція.

"У моїй роботі смакові рецептори і їх чутливість є визначальними, дозволяючи виділяти різні недоліки в зернах", - додав найдорожчий у світі дегустатор.

Язик дегустатора був застрахований британською страховою компанією Lloyds of London.

"Смакові рецептори майстра кави так само важливі, як і голосові зв'язки тенора або ноги топ-моделі. В даному випадку наша страховка є однією з найбільших у світі за розміром страхової суми для однієї людини", - заявив один з представників компанії-страховика.

Мережа кав'ярень "Costa Coffee" реалізує щорічно 108 мільйонів чашок кави по всьому світу, зазначає BBC.

Це далеко не перший випадок страхування частин тіла, а британська компанія Lloyds of London є першопрохідцем в області страхування зірок естради і кіно. Першим клієнтом компанії, що відкрили моду на "екзотичні" страховки, став актор німого кіно Бен Терпін. Ще на початку 20-х років минулого століття він застрахував свої очі на 20 тисяч доларів.

За матеріалами: BBC, РИА Новости