1001 ніч (Композиційна суміш)

Композиційний чай зі шматочками полуниці, жасмином, пелюстками троянди та соняшнику. Напій насичений багатим смаком, має свіжий і витончений аромат полуниці.

Смак і аромат

Свіжо заварений чай "1001 ніч (композиційний)" містить ніжні фруктово-квіткові ноти: під час чаювання можна відразу відчути витончений аромат жасмину з акцентами полуниці. Шматочки полуничних цукатів та пелюстки троянди, жасмину і соняшнику є природними їстівними прикрасами, які довершують багатий смак готового напою.

Новий досвід

Іноді здається, що поєднувати чорний і зелений чаї дещо складно, оскільки для заварювання кожного з них потрібен різний час, та й чорний може “утискати” смак зеленого. Запевняємо: це не так, – поєднувати чорний і зелений можна, якщо дотримуватись пропорцій, тим більше, що це одна рослина.

Корисні властивості

Серед “оздоровчих” переваг вживання чаю "1001 ніч (композиційного)" – бадьорість духу й тіла, а також приплив життєвої енергії, яка сприяє зосередженості та концентрації.

Заварювання

Перед заварюванням посуд варто прогріти окропом та висушити. Один із способів заварювання, що зберігає оригінальний смак чаю: на порцію – чайна ложка заварки на чашку 350 мл, і ще одна – на чайник. Час заварювання: 2-3 хв, вода – температури 95°С.

З чим краще смакує

Обирайте напою “компанію” в залежності від того, коли саме ви вирішили влаштувати чаювання: якщо це ранок і сніданок, який заряджає енергією на весь день, сміливо додавайте свіжу випічку, млинці та/або сирники. Якщо ж це вечір, – залиште всі смаколики до ранку і просто насолоджуйтесь природним смаком чаю "1001 ніч (композиційний)".

Категорія: