Албізія "Напій щастя"

Композиційний чай з квітами албізії, шматочками алое та цукатами ківі.

Чай і щастя

Чай – це не просто напій, який можна вживати щодня, а й настій, що приносить щастя, – стверджує китайська чайна традиція. Все так, адже саме з китайської культури бере початок поєднання найкорисніших властивостей напою з насолодою смаковими якостями. Так, за допомогою чаю можна водночас досягти значного покращення і настрою і здоров’я.

Смак і аромат

В основі складу «Напою щастя» – якісний зелений чай.  Доповнюють його квіти албізії, – потужного антидепресанту китайського походження. До речі, саме завдяки цим властивостям албізія дуже ціниться в Китаї. Серед інших особливостей чаю – наявність шматочків алое, – здавна відомої цілющої рослини та джерела вітамінів. Є в «Напої щастя» також і цікава солодка складова – цукати ківі. Насичений смак як результат гармонійного поєднання натуральних інгредієнтів, залишає від споживання «Напою щастя» лише приємні враження. Витончений аромат готового чаю містить екзотичні ноти ананасу, запашних тропічних квітів та яблук.

Заварювання

Чай можна заварювати один або два рази, використовуючи воду з температурою 95°C. Щоб отримати насичений, смачний і корисний напій, потрібно покласти 4-5 чайних ложок розсипної заварки на 1 л води. Час заварювання складає 3-5 хвилин.

До чаю

Завиванець з маком, горіхами та апельсином, а також сирний кекс з маком та малиною складуть чудову смачну кампанію зеленому ароматизованому чаю «Напій щастя».

Категорія: