Ассам Думні, GTGFOP1

Елітний індійський чорний чай із Ассаму, що має насичений, трохи терпкий смак. Значний вміст чайної бруньки посилює його тонізуючий ефект, а перший збір — запорука стійкого яскравого аромату та солодкого присмаку.

У сухому вигляді листя Ассаму Думні приваблюють нотами свіжих горіхів, карамелі та ганашу — крему з шоколаду та свіжих вершків.

Глибокий смак

Після заварювання чай розкривається рясними фруктовими та водночас схожими на цукати ароматами основної композиції. Переплітаючись із тонкими відтінками кісточкових фруктів, разом вони утворюють освіжаючий настій.

Ближче до середини чаювання з’являються помітні легкі акценти, схожі на смак фініку. Ближче до кінця посилюється м'яка нота білого винограду.

Нові враження

Міцний та насичений Ассам Думні має колір темного бурштину та м'який і тривалий післясмак. Чай органічно поєднується з вишуканими солодощами. Витончений смак допомагає урізноманітнити звичні враження від чаювання та дивує. 

Антиоксидантні властивості, які має чай, приносять користь здоров’ю. Серед наявних переваг, зокрема, — підвищення імунітету, покращення травлення та управління вагою.

Заварювання

На склянку води відповідної якості (180-200 мл) потрібні 1,5 чайні ложки Ассам Думні. Після доведення води до кипіння варто трохи зачекати, доки її температура стане нижчою, приблизно до 90°C. 

Час приготування: 5 хвилин.

Категорія: