Банана-спліт

Чорний ароматизований чай з шматочками полуниці, банана, манго і пелюстками соняшника.

Смак і аромат

Сонячний, солодкувато-насичений смак банана, соковите манго, кашубська полуниця та чорний чай, – всі складові чайної композиції “Банана-спліт”, поєднуються, щоб створити джерело задоволення. Десертні аромати стиглого банана та кашубської полуниці одразу справляють приємне враження, запрошуючи до майбутньої чайної насолоди.

Корисний вплив

Мудрі люди, які мешкали за часів Давнього Китаю, вважали чай джерелом довголіття, мудрості та здоров’я. Серед оздоровчих властивостей чаю “Банана-спліт”, зокрема, є наступні: покращення сну, пом’якшення перепадів настрою, сприяння нормальній роботі головного мозку та нервової системи тощо. Полуниця містить антиоксиданти та вітаміни, що сприяє зміцненню імунітету та поліпшенню стану шкіри. Фруктові складові позитивно впливають на кровоносну систему та покращують апетит.

Заварювання

Один із способів заварювання чорного ароматизованого чаю: на порцію – чайна ложка чаю на 350 мл води та ще одна додаткова – на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95°C. Особливі умови: заварювати 1 раз.

Як краще смакує

Насолодження чаюванням сприятиме відпочинку після насиченого подіями дня, адже приваблива гра фруктових відтінків чаю “Банана-спліт” нагадує літній десерт, який смакує як гарячим, так і охолодженим.

Категорія: