Банний збір (з легким паром)

До складу ароматизованого чайного міксу «Банний збір» входять зелений чай, ромашка, цвіт липи та цедра апельсину. І якщо відвідування бані та сауни допомагає оздоровити та очистити організм, то за умови вживання чаю шкідливі сполуки виводяться з тіла швидше та ефективніше.

Смак і аромат

Заварений напій має природний трав’яний аромат трав з цитрусовими нотами та легкі квіткові ноти у смаку.

Особливості складу

Ромашка, завдяки своїм протизапальним властивостям, традиційно відома як природний знеболюючий засіб, а також антидепресант. Цвіт липи, який теж наявний у складі «Банного збору», має потогінну дію, актуальну для банних процедур, і, крім того, проявляє болезаспокійливий і протизапальний ефект. Цедра апельсину містить флавоноїди та клітковину, що сприяє зниженню холестерину, а наявний у ній вітамін С відомий здатністю боротися з застудою.

Завдяки гармонічному поєднанню всіх натуральних компонентів, чай «Банний збір» примножує користь від відвідування бані. Проте, щоб отримати оздоровлюючий ефект та відчути всю гармонію смаку напою, необов’язково відвідувати баню чи сауну, чаєм можна насолоджуватись вдома, на роботі та в гостях.

Приготування

Щоб заварити чай «Банний збір», на одну порцію необхідно взяти 1 чайну ложку заварки, ще 1 додаткову чайну ложку заварки на чайник, після чого залити її окропом. Потім залишаємо на 2-3 хвилини настоюватися. Якщо заварювати напій на велику компанію, кількість заварки, відповідно, варто збільшити.

Категорія: