Барлейграс (ростки ячменю), 15шт/3г

Порошок з паростків ячменю (він же барлейграсс) містить велику кількість вітамінів, мінералів і полівітамінів (які позбавляють організм від кальцієвих відкладень в суглобах). Таких як калій, магній, мідь, фосфор, марганець, цинк, бета-каротин, В1, В2, В6 і К.
Також до його складу входять полівітаміни,
 
Завдяки впливу барлейграсса підвищується секреція і нормалізується кислотність соляної кислоти - травлення і процеси засвоєння корисних речовин поліпшуються і приходять в норму.

Як вживати?

Краще почати з половинки стіка, поступово збільшуючи дозування до одного цілого. Барлейграсс має сильний детокс-ефект, тому підвищувати його дозування слід потрохи відстежуючи і спостерігаючи за реакцією організму.

Цікаво відзначити, що барлейграсс містить бета-глюкан. Недавні дослідження довели, що він знижує рівень шкідливого холестерину в крові і зміцнює імунну систему. А також активізує роботу макрофагів, які відіграють центральну оборонну роль в організмі. Крім того, паростки ячменю мають антиоксидантну дію і руйнує вільні радикали в організмі.

Барлейграсс є корисним доповненням до дієти кожної людини, і особливо корисний в:

• детоксикації - "злужує" організм, так що не слід зловживати. Достатнім буде один стік на день!

• поліпшення травлення (збільшуючи секрецію соляної кислоти в шлунку).

• розчиняє відкладення кальцію в кістках, регулює обмін кальцію в крові, що сприяє високому вмісту органічного натрію. 

• допомозі при анемії.

• лікуванні таких захворювань: астма, артрит, діабет, гепатит і багатьох шкірних захворювань, ожиріння та багатьох інших.

В одному стіку порошку паростків ячменю міститься не тільки кальцій, хром, натрій, йод, залізо, мідь, марганець, фосфор, селен, сірка та інші мікроелементи, а й незамінні амінокислоти, які наш організм використовує для забезпечення гарного самопочуття, активності і стабільної роботи нервової системи.

Додавати органічний порошок паростків ячменю можна в свіжі овочеві і фруктові соки, супи, соуси, смузі та інші страви, а також робити на його основі зелені коктейлі.

Рецепт з використанням барлейграс:

Корисний сік (на 1 особу):
- 3 яблука
- 3 апельсина або інших фруктів
- 1 стік барлейграсс

З фруктів віджати сік і перемішати з барлейграсс. Готово!

Категорія: