Білі голки

Чай “Білі голки” має ніжний зовнішній вигляд та дарує елегантну насолоду, адже складається з чистих, індивідуально зірваних чайних бруньок, зібраних лише напровесні.

Смак і аромат

Отриманий із широколистих сортів вікових чайних дерев, він має солодкий, схожий на нектар, смак та фруктовий аромат. Подібно до старих виноградних лоз, вік чайних дерев формує шляхетний характер напою та глибину смаку, за які досвідчені чаємани називають його еліксиром здоров'я та довголіття.

Вплив на організм

Чай “Білі голки” містить максимальну кількість антиоксидантів, оскільки до складу увійшли наймолодші пагони та бруньки, а також він зазнав найменшої обробки. Чай можна використовувати як природний антисептик, що допомагає боротися із застудними захворюваннями. Напой у готовому вигляді має протизапальну дію та сприяє нейтралізації негативного впливу антибіотиків.

Заварювання

Перш, ніж заварити чай, прогрійте заварник: обдайте окропом та злийте його. Потім покладіть 5-8 г чаю та залийте водою (200 мл), що нагріта до температури близько 70-75°C. Першу заварку через 3-5 с злийте, наступні триватимуть від 10 секунд до 3 хвилин, – за смаком.

Категорія: