Ча-гао ШУ "Трояндове серце" cтік-пакет 10 шт

Ча-Гао Шу “Трояндове серце”

Насичений багатогранним смаком Ча-Гао Шу “Трояндовесерце” віддає свою тонізуючу дію достатньо швидко та переконливо. З ранку чиста енергія чаю миттєво бадьорить, налаштовуючи на вдалий день.

Оздоровчий вплив

Завдяки напою з тисячолітньою історією та культурою споживання наш організм синтезує речовину дофамін. Він, у свою чергу, забезпечує передчуття від отримання результату, тобто, спонукає нас до дій. Отже, чаювання має не лишео здоровчий вплив на організм, а й мотивуючий.

Заварювання

Концентрат пуеру Ча-Гао Шу комфортно заварювати: він швидко розчиняється у воді, і чай готовий до споживання. Чим вищою буде концентрація, тим більш вираженою – тонізуюча дія. 

Для того, щоб з’ясувати, яка консистенція виявиться прийнятною саме для вас, варто спробувати різні варіанти заварювання. У будь-якому разі прогрійте посуд, в якому плануєте заварювати чай, та почніть із співвідношення: 1 порція на 300 мл води. 

Смаки та аромат

Під час вечірніх чаювань ароматний Ча-гао Шу “Трояндовесерце” даруватиме відчуття спокійної зібраності. Квіткові ноти у поєднанні з впізнаваним класичним смаком створюють вишуканий букет. Залишитися осторонь і не спробувати – дуже важко.

Категорія: