Чай "Для Кума"

Відбірний крупнолистовий чорний чай, ароматизований шматочками ананасу та імбиру, що містить пелюстки сафлору, гібіскусу і цедру апельсина. 

Смак і аромат

Після заварювання чай “Для кума” має насичений бурштиновий колір. Глибокий, насичений аромат з тонами апельсину органічно поєднується з приємною терпкістю. Виразний смак чайної композиції витончено підкреслює легка гірчинка та трохи солодкуватий післясмак. Чай “Для кума” створений для відпочинку - часу, коли не потрібно витрачати жодних зусиль ні на що. Чаювання - процес, який приносить задоволення сам по собі, проте, якщо збереться гарна компанія, чай також буде бажаним “гостем”. 

Корисні властивості

Завдяки цитрусовій складовій та вмісту імбиру, напій позитивно впливає на можливості організма протистояти вірусам під час сезонних респіраторних захворювань. Імбир, зокрема, – ще й відомий афродизіак, а сафлор – природний “покращувач” циркуляції крові. Зміцнюючи організм в цілому, чай “Для кума” сприяє збільшенню його енергетичних запасів та покращує настрій, діючи як природний антидепресант.

Заварювання

На одну порцію потрібно 5-7 грам чайної заварки, 350 мл води і ще 5-7 грам додатково – на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини за температури 95°C. Особливі умови: заварювати один раз.

З чим смакує

Чай “Для кума” найкраще смакуватиме з ванільними або шоколадними чизкейками та/або класичним кексом з маком і сухофруктами.

Категорія: