Чай "Собі коханій"

Чорний ароматизований чай із шматочками полуниці, червоної папайї та пелюстками синьої волошки.

Смак і аромат

Напій має витончений солодкий вишнево-полуничний аромат з нотками ванілі та вершковим акцентом. Вживання чаю “Собі коханій” без підсолоджування медом чи цукром – гарна нагода яскравіше відчути всі відтінки його смаку та аромату.

Корисні властивості

Чайна фруктово-квіткова композиція із шматочками ягід полуниці – не лише оригінальне поєднання смаків, а й корисний напій, який у готовому вигляді буде освіжати, вгамовувати спрагу, сприяти відновленню сил і додавати бадьорості.

Мешканці Мексики, – однієї з країн походження червоної папайї, – кажуть про неї “фрут скарб”, адже плід, що росте в тропічному кліматі і входить до складу чаю “Собі коханій”, є природним джерелом корисних жирних кислот, зокрема, Омега-3 та Омега-6, вітамінів С, А та групи В, бета-каротину тощо. 

Пелюстки синьої волошки корисні при застудних захворюваннях, а також при стимулюванні процесу травлення. Сполуки, що містить полуниця, мають властивість підвищувати захисні сили організму та покращувати самопочуття. 

Заварювання

Одна чайна ложка заварки на чашку 350 мл та ще одна, додаткова, – на чайник. Заварювати потрібно при температурі 95°C протягом 2-3 хвилин. Особливості заварювання: лише один раз.

З чим смакує

Чай “Собі коханій” вдало пасуватиме до рибних і м'ясних страв, а також до домашніх десертів.

Категорія: