Чай в банці TM TEA GENIUS "Анабері", 100 г

Ароматизований зелений чай зі шматочками ананаса, суниці та пелюстками соняшника. Чай «Анаберрі» – цікава знахідка для поціновувачів культури чаювання.

Смак і аромат

Напій користується популярністю як у шанувальників-початківців, так і у найвибагливіших гурманів. Це й не дивно, адже він має освіжаючий аромат і оригінальні смакові властивості, яскравим акцентом серед яких є ананас. Якщо ви перебуваєте в пошуках нових смакових поєднань і відчуттів, «Анаберрі», зелений чай із додаванням шматочків тропічного фрукту, ягід суниці та пелюсток соняшника, може стати новою знахідкою для колекції вражень від чаювання. Солодкуватий приємний присмак суниці доповнює освіжаючий акцент ананасу, а пелюстки соняшника додають кольору напою ніжно-золотистого відтінку.

Оздоровчий вплив

Екзотичний ананас  у складі чайної композиції – не лише яскрава складова смаку, а й корисний помічник, який позитивно впливає на стан шлунково-кишкового тракту. Наявність рослинної клітковини покращує травлення.

Особливості заварювання

В чайник місткістю 1 л покладіть 4 або 5 чайних ложок заварки. Залийте водою температурою 95°С та дайте настоятися 3-4 хвилини. Варто звернути увагу, що навіть після першого заварювання чай «Анаберрі» зберігає насиченість смаку та аромату. Напій можна заварювати 2-3 рази.

Як смакує

Ароматизований зелений чай «Анаберрі» подарує задоволення як при самостійному вживанні, так і в поєднанні з фруктовими десертами.

Категорія: