Чай в банці TM TEA GENIUS "Східні казки", 100 г

Чорний ароматизований чай "Східні казки" зі шматочками ананасу, манго, маракуї, папайї, цедрою апельсина, пелюстками волошки та соняшника.

Смак і аромат

Гармонійне поєднання екзотичних фруктів з пелюстками квітів волошки та соняшника народжує сонячну композицію з м’яким смаком. Напій на основі екзотичних плодів переносить у світ тропічних рослин. Ананас, манго, маракуя, папайя та цедра апельсина насичують смак свіжістю, що знаходить відгуки і в ароматі.

Корисний вплив

Чай, насичений сонцем, теплом і різнобарв’ям фруктових відтінків, водночас зміцнює та захищає здоров’я, наповнюючи організм енергією. Манго містить достатньо вітамінів А, В, С, D, Е, магній, кальцій, залізо та цинк. Ананас природно доповнює фруктово-цитрусове задоволення та допомагає активізувати обмінні процеси і відновлення клітин.

Заварювання

Одна чайна ложка на 350 мл і ще одна додаткова - на чайник.

Час заварювання має тривати 2-3 хвилини при температурі 95°C.

Особливі умови: заварювати лише один раз. Спробуйте накривати чашку не блюдцем чи щільною кришкою, а використовувати папір. Так чай “дихатиме”, і аромат зможе відкритися найяскравіше.

Як краще смакує

Чай “Східні казки” бажано вживати без цукру, меду та інших підсолоджувачів. Додатком до тропічно-пряного міксу можуть бути горіхи, зокрема, кеш’ю, але спочатку варто дати час смаку напою розкритися в чистому вигляді.

Категорія: