Чорний імператор

Чорний імператор
Зв'язаний чай Чорний імператор – один з найгарніших і найкорисніших чаїв цієї категорії. Він є справжнім шедевром, створеним китайськими майстрами із провінції Фуцзянь.
В якості основи продукту виступають високоякісні добірні листи чайного дерева однакові за вагою та розміром. Підготовлена сировина зв'язується в пучки, всередині яких знаходяться висушені квітки жасмину та амаранту.
Як і звідки з'явився в Китаї чай, достовірно сказати не можна. Відомо лише, що вживають його близько 5000 років. У Піднебесній існує дуже багато легенд про цей унікальний напій та його цілющі властивості. Згідно однієї із них, імператора Ян Ді, який жив близько чотирьох тисяч років тому, отруїли. Він ліг під чайним кущем і приготувався вмирати, але сік чайного листя, що крапав прямо в рот помираючому, вилікував його.
Склад
Чорний імператор складається з добірних, що пройшли спеціальну обробку, чайних листків з великим вмістом бруньок та квітів жасмину та амаранту.
Колір, аромат, смак
Настій насиченого смарагдового кольору, всередині якого розпускається дивовижна квітка, з незвичайним трохи приглушеним квітковим ароматом з нотками кориці та лісового горіха й м'яким смаком із солодкуватим післясмаком.
Корисні властивості
Елітний чай позитивно впливає на організм, що пов'язано з високим вмістом у ньому корисних речовин:
● сприяє лікуванню печінки;
● надає лікувальний ефект при аденомі та геморої;
● допомагає позбутися авітамінозу та анемії;
● сприяє зниженню надмірної ваги;
● позитивно впливає на кровоносні судини;
● покращує роботу травної системи;
● забезпечує омолоджуючий ефект.
Спосіб заварювання
Важливо використовувати скляний посуд. Ємність слід попередньо обдати окропом, після чого залити в неї 150 мл води, температура якої 85-95° С, і опустити туди бутон. Через 3-4 хвилини квітка розкриється повністю і можна розпочинати чаювання.
Особливі умови: заварювати можна до 4 разів.
Подаруйте собі дивовижний ніжний напій та отримайте насолоду від його надзвичайного смаку!

Категорія: