Дарджилінг Легенда Індії FTGFOP-1, перший збір

Індійський класичний чай, який має унікальний мускатний аромат, притаманний тільки рідкісним і ранньо-зібраним дарджилінгам. Саме Легенда Індії являє собою суміш із смарагдового та темно-зеленого чайного листя.

Бадьорість і легкість

Індійський дарджилінг першого весняного збору високо цінують справжні шанувальники чаю, називаючи його “чайне шампанське”. Зазвичай цей сорт створюють із листя, зібраного з кінця лютого до початку квітня.

Яскравий присмак

Із суміші сушеного витончено скрученого листя утворюється легкий і водночас бадьорий напій. Після заварювання дарджилінг першого збору перетворюється на яскравий настій золотистого кольору. Він має солодкий і яскравий присмак при майже непомітній терпкості, але цінується, перш за все, за аромат, що наповнює життя радістю.

М’який смак

М’який і не подавляючий смак залишається свіжим, злегка солодким, завдяки чому можна навіть не додавати цукор. Коли ви робите ковток, спершу відчувається унікальна нотка зелені. Далі до неї додаються аромати мускусної дині, що надають смаку інтенсивності. Ніжні відтінки зеленого мигдалю зберігаються до кінця чаювання.

Категорія: