Фрукт пристрасті

Чорний чай зі шматочками папаї, манго, маракуйї, пелюстками півонії, мальви та ялівцю. 

Смак і аромат

Має легкий деревний післясмак з квітковими відтінками. Домінантою в ароматі є маракуйя, природно підсолоджена манго.

Корисні властивості

Маракуйя або страстоцвіт їстівний, що входить до складу чайного міксу, походить з Бразилії. Плід має корисні оздоровчі особливості, тож, незалежно від того, свіжий чи сушений, він позитивно діє на організм. 

Ялівець є джерелом аскорбінової кислоти та допомагає під час лікування, зокрема, захворювань верхніх дихальних шляхів. Завдяки наявності у складі чайного міксу пелюсток півонії та мальви, “Фрукт пристрасті” має заспокійливі властивості, сприяє нормалізації емоційного стану та покращує сон. Крім того, оздоровча дія складових напою розповсюджується й на роботу кишківника, сечовивідних шляхів і печінки.

Заварювання

Дотримання правил заварювання сприяє розкриттю всіх чайних таємниць. Однієї чайної ложки заварки буде достатньо для 250 мл води температурою 95°C. Радимо звернути увагу на цікаву особливість: коли шматочки плодів маракуї починають насичуватись гарячою водою, можна спостерігати, як чайний напій змінює свій колір. Інша особливість - заварювати чай “Фрукт пристрасті” потрібно лише один раз.

З чим краще смакує

Пухкі синнабони з корицею в ніжній глазурі стануть чудовим доповненням до чаювання, якщо в головній ролі - “Фрукт пристрасті”. 

Категорія: