Гран Торіно

В основі «Гран Торіно» – високоякісний зелений чай. Його гармонійно доповнюють шматочки ананаса, лимонна цедра, пелюстки сафлору, а також бузина та календула.

Camellia Sinensis

У давні часи існувала думка, що різноманітні сорти чаю виготовляються з різних рослин. Так вважалось колись, адже китайці довго зберігали особливості заготовки та створення чаю і не відкривали своїх секретів. Насправді ж сорти чорного та зеленого чаю походять від однієї рослини Camellia Sinensis. На сьогоднішній день виробники мають можливість створювати нові чайні історії, удосконалюючи склад за рахунок таких добавок як фрукти, цедра цитрусових, пелюстки квітів тощо.

Смак і аромат

Цікавий мікс квіткових і тропічних компонентів чаю «Гран Торіно» під час заварювання перетворюється на смачний і насичений цитрусовим ароматом напій. Солодкі цитрусові нотки – «візитна картка», яка додає впізнаваності.

Корисні властивості

Для прихильників збалансованого харчування чай «Гран Торіно» стане приємним і корисним доповненням здорового раціону. Його можна вживати як самостійно так і перед прийомом їжі: у будь-якому випадку проявляться оздоровлюючі властивості складників чаю. Сафлор, наприклад, у народній медицині застосовується і для покращення роботи шлунково-кишкового тракту і для лікування гастритів і виразок, а також у якості ефективного заспокійливого засобу, що має благотворний вплив на нервову систему. У той самий час сафлор цінують і за тонізуючі властивості.

З чим смакує

Насичений чай «Гран Торіно» чудово підкреслить смак і «Тірамісу», і домашніх сирників, і «Чізкейку».

Затишного чаювання!

Категорія: