Храм Дракона

Зелений чай із листям бамбуку, коренем імбиру, пелюстками троянди, цедрою апельсину, рожевим перцем, пелюстками жасмину та лимонною травою, ароматизований екстрактами спецій та екзотичних фруктів.

Смак і аромат

Чай “Храм Дракона” має насичений смак із нотками спецій та стійкий аромат прянощів і фруктів з домінуванням фенхелю та папайї. Настій чаю прозорий, відтінки можуть бути від світло-жовтого до ніжно-смарагдового із золотавим. В ароматі чаю можна відчути свіжу і неочікувану нотку суниці.

Корисні властивості

Завдяки вмісту природних компонентів, чай насичений сполуками, що допомагають оздоровленню під час респіраторних захворювань. Імбир, відомий своїми лікувальними властивостями при застуді, також виконує низку корисних функцій: покращує циркуляцію крові та допомагає після переїдання.

Чай “Храм Дракона” багатий і на корисні речовини, що зміцнюють імунітет. Його регулярне вживання добре позначається на стані нервової системи та нормалізує обмін речовин. Чай і дотримання режиму здорового харчування допоможуть позбутися зайвих кілограмів м’яко і без стресу.

Заварювання

Спосіб заварювання: з розрахунку 7 г на 250 мл води. Посуд має бути прогрітий і сухий, температура води 90°С. Час настоювання – до 5 хвилин. Заварювати можна повторно, враховуючи, що смак і аромат більше розкриваються.

Другий спосіб: на порцію – чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова – на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95°C. Особливі умови: заварювати 2-3 рази.

Із чим смакує

Чай “Храм Дракона” сміливо можна поєднувати із сендвічами, гамбургерами, стравами із запеченої птиці та риби.

 

Категорія: