Казки Зурбагана

Зелений чай із шматочками банану та імбиру, пелюстками соняшника та сафлору. Заварювання напою можна порівняти з розкриттям таємниці та створенням власної казкової історії, головний герой якої – смачний і ароматний чай.

Смак і аромат

Легкий і в міру насичений аромат свіжозавареного чаю «Казки Зурбагана» поєднує в собі домінанту стиглого банана, помітний акцент із солодких спецій та легкі рослинні нотки. Смак – ніжний і водночас глибокий. Пелюстки соняшника та сафлору прикрашають композицію і додають їй природних відтінків, тож під час заварювання можна отримати смачний напій у золотавих кольорах.

Корисний вплив

Завдяки компонентам, що входять до його складу, чай «Казки Зурбагана» добре тонізує та бадьорить, сприяє зниженню рівня цукру в крові, сприятливо впливає на травну систему, знімає втому.

Заварювання

Чай «Казки Зурбагана» подобається як дорослим, так і дітям. Ви завжди можете самостійно обирати міцність напою, враховуючи час, відведений для заварювання.

Один із способів заварювання зеленого ароматизованого чаю на порцію: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова – на чайник.
Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95°C.
Особливі умови: заварювати 2-3 рази.

Смакує разом

До напою пасуватимуть як сухофрукти, так і лимон, що додасть освіжаючої кислинки. За бажанням до чаю «Казки Зурбагана» можна приготувати рум’яні ролліні з бринзою і шпинатом, посипані кунжутним насінням.

Категорія: