Коктейль SNB

Коктейль-чай на основі зеленого чаю із вмістом персика, журавлини, пелюсток апельсина та троянди, що має аромат відомого коктейлю SNB.

Чайна статистика

За статистикою, чай є найпопулярнішим напоєм у всьому світі. Згідно з деякими підрахунками, він посідає перше місце, і лише за ним слідує …пиво. В 1904 році торговець Річард Блечінден продавав чай із льодом на Всесвітній виставці 1904 року, після чого напій отримав всенародне визнання.

Відомо також, що коктейль SNB має багато прихильників, тому створення зеленого чаю-коктейлю з ароматом SNB довго чекати не прийшлось. В основі, звичайно ж, зелений чай, доповнений журавлиною, персиком, а також пелюстками квітів апельсинового дерева та троянди.

Смак і аромат

За смаковими якостями зелений чай «Коктейль SNB» нагадує всім відомий коктейль, але перевага чайного збору – відсутність алкоголю. Чаєм-коктейлем можна ласувати, коли заманеться, в холодному або гарячому вигляді.

Корисні властивості

Напій несе користь для здоров’я: очищує організм, покращує обмін речовин і покращує травлення та сприяє зниженню ваги.

Заварювання

Візьміть одну чайну ложку заварки на одну склянку води температурою 90-95°С. Витримайте 3-5 хвилин. За бажанням чай можна охолодити, додавши кубики льоду. В якості прикраси напою пасуватимуть зелені листочки освіжаючі м’яти.

Смакує разом

Смачний дует «Коктейль SNB» створить із домашніми тарталетками з вершковим сиром і червоною рибою.

Категорія: