Куба-Лібре

Чорний ароматизований чай зі шматочками персика, журавлини, волошкою та трояндою. Має неперевершений та солодкий "аромат свободи".

Смак і аромат

Чай “Куба-Лібре” відрізняється квітково-фруктовим ароматом з яскравими солодкими нотами. Смак чаю – “смак свободи”, що увібрав у себе теплі акценти фруктів, свіжі відтінки журавлини, рослинні риси пелюсток волошки та ніжні тонкощі троянди. Всі складові разом передають особливу атмосферу, що панує на острові Свободи.

Корисний вплив

Завдяки професійному дбайливому відбору сировини та дотриманню оптимальних пропорцій інгредієнтів, чай “Куба-Лібре” стає корисним тонізуючим напоєм. Природні сполуки, що мають у складі полісахариди, вітаміни та амінокислоти, сприяють відновленню водно-сольового балансу в організмі, що особливо важливо для всіх, хто дотримується активного способу життя.

Заварювання

Один із способів заварювання чорного ароматизованого чаю: на 500 мл води потрібні 4-5 чайних ложок заварки. Час заварювання: 3-5 хвилин при температурі 95°C. Особливі умови: заварювати 1 раз.

Як краще смакує

Чорний ароматизований чай “Куба Лібре” вдало поєднується з м’якими сирами, зокрема, рікоттою. Якщо до сиру додати хамон, вийде смачний, простий і поживний перекус.

Категорія: