Лілія (пелюстки)

Гарячий напій з пелюстками лілії – це один із найкращих квіткових чаїв. Їх можна заварювати окремо, а також вони складуть відмінний тандем із зеленими, червоними сортами чаю, з пуерами.

Опис

Пелюстки лілії в Китаї багато століть використовуються з лікувальною метою. З давніх-давен ця рослина цінується і шанується в культурах багатьох країн. Наприклад, у східній частині світу квіти округлої форми є символом родючості та відродження, а списоподібні символізують хоробрість. У давньоєгипетських ієрогліфах теж є знак лілії, що символізує свободу, надію, швидкоплинність життя. У Стародавньому Римі вона уособлювала благородство та розкіш. Вінками з лілії прикрашали нареченого та наречену під час одруження. У християнстві біла лілія – це символ Діви Марії. Є думка, що на Благовіщення архангел постав перед нею, тримаючи в руках цю квітку.

Колір, смак та аромат

При заварюванні пелюсток лілії у чистому вигляді напій матиме золотисто-оранжевий колір та чистий квітково-медовий аромат. Смак його м'який із незначною приємною кислинкою, характерною для кураги. При заварюванні з чайним листям лілія доповнить основні властивості. Готовий напій стане багатшим, насиченим вітамінами та корисними речовинами.

Корисні властивості

У пелюстках лілії містяться фітостерини, алкалоїди, ефірні олії, дубильні речовини та амінокислоти. Завдяки своєму складу вони мають загальнозміцнюючу, болезаспокійливу та протизапальну дію.

Такий чай:

  • заспокоює, зігріває, позбавляє втоми та стресу;
  • допомагає усунути симптоми застудних захворювань, позбутися безсоння та головного болю;
  • допомагає зняти напад кашлю, нормалізувати травні процеси;
  • дозволяє нормалізувати роботу серцево-судинної системи;
  • прискорює загоєння ран.

Спосіб приготування

Для приготування напою потрібно 5-7 г листя залити водою 90 градусів. Вже через 1-2 хвилини настій набуде дивовижного відтінку.

При використанні пелюсток лілії в якості добавки достатньо додати їх у невеликій кількості до улюбленого сорту чаю.

Подаруйте собі хвилини радості та насолоди з чудовим, ароматним та дуже корисним напоєм!

Категорія: