Лісова казка

Композиційний чай, в якому гармонійно поєдналися кращі властивості зеленого та чорного чаю та ягідний смак ожини і смородини.

Смак і аромат

Чай “Лісова казка” має насичений і водночас елегантний смак і стійкий смородиново-нектариновий аромат. Основою композиції є чорний і зелений чай. Ягідний смак композиційного чаю підкреслює легка гірчинка, до цього поєднання додаються трав’яні ноти та фруктові акценти.

Корисні властивості

Вітаміни А і С та вітаміни групи В у компонентах чаю, а також антиоксиданти, мінеральні речовини та природні цукри, що входять до його складу, формують оздоровчі властивості чайного міксу. Завдяки вмісту аскорбінової кислоти напій набуває ще більшої затребуваності під час поширення сезонних вірусних захворювань. В теплу пору року чай “Лісова казка” допомагає втамувати спрагу, освіжає та є природним джерелом насолоди ніжним смаком. Напій може смакувати як гарячим, так і холодним.

Заварювання

На порцію: 1 ч.л. сухої заварки насипаємо у прогрітий заварник. Заливаємо 350 мл кип’яченої води з температурою 95°С. Накриваємо та даємо настоятися протягом 2-3 хвилин. Бажано заварювати один раз.

Цікавий досвід

З метою отримання власноруч створеного купажу, де кожен вид чаю доповнював би один одного, спробуйте змішати, наприклад, дві частини чорного чаю і одну частину зеленого. Влаштовуючи час від часу такі експерименти, ви точно відкриєте нові смаки та отримаєте новий досвід насолодження напоєм.

З чим смакує краще

Ягідний смак чайного міксу “Лісова казка” підкреслять сирники або чизкейк. Замість цукру спробуйте додати до чаю мед.

Категорія: