Лимон (цукат)

Чай сам по собі являється яскравим напоєм, насиченим та корисним. Справжні знавці вважають за краще пити його виключно у чистому вигляді. Але багато людей бажають експериментувати зі смаками та ароматами, додаючи фрукти, ягоди, квіти та трави. Кожна з цих добавок надає напою незвичайного смаку, нового аромату, робить його більш корисним для здоров'я.

Цукати з лимона одна з корисних добавок, яка насичує чай вітамінами та забезпечує отримання справжнього задоволення від чаювання.

Опис

Лимон (цукат) – це не просто фруктова добавка до чаю. Цукати – це знамениті східні солодощі, які до вподоби дітям та дорослим протягом багатьох століть.

Використовують їх і як самостійні ласощі, і як добавку при виготовленні кондитерських виробів.

При додаванні їх у чай, напій трохи змінює колір, набуває приголомшливий свіжий аромат, з'являється приємна кислинка. Ця добавка підійде практично будь-якого сорту чаю.

Корисні властивості

Лимонні цукати містять у своєму складі у великій кількості вітаміни групи А, В, С, а також мікроелементи: фосфор, залізо, магній, калій, натрій, кальцій. Також, в ньому присутня і ефірна олія, що надає тонізуючу дію.

Чай із лимонними цукатами сприяє:

  • покращенню настрою;
  • припливу сил;
  • підвищує імунітет;
  • сприяє виведенню з організму шлаків та токсинів.

Спосіб приготування

Щоб приготувати смачний, ароматний напій, що бадьорить, достатньо взяти невелику кількість лимонних цукатів, додати до улюбленого сорту чаю і залити гарячою водою. Через кілька хвилин ви отримаєте дивовижний чай з унікальним ароматом та смаком.

Подаруйте собі хвилини радості та насолоди з чудовим, ароматним та дуже корисним напоєм!

Категорія: