Місто Чудес

Зелений ароматизований чай з пелюстками троянди, соняшника, чилійськими родзинками, цукатами манго та папайї.

Смак і аромат

Фруктово-ягідний аромат напою має помітні ноти журавлини, яблука та ананаса. Об’єднавшись із оксамитовим смаком, вони роблять з чаю “Місто чудес” джерело насолоди. Мікс рослинних компонентів, з яких утворюється напій, окрім зеленого чаю містить пелюстки троянди. Їх аромат підкреслюють сонячно солодкі цукати манго та папайї. 

 Корисні властивості

Родзинки – висушені плоди винограду, які зберігають всі вітаміни та мінерали у майже первісному вигляді. При анемії ці “родичі сухофруктів” стають джерелом заліза та сприяють підвищенню гемоглобіну. 

 Серед інших корисних компонентів родзинок – калій, що сприяє нормальній роботі серця, і вітаміни групи В, наявність яких дозволяє зменшити рівень шкідливого холестерину та покращити ментальне здоров’я після стресів. Вітамін А або каротин, присутній у складі напою, потрібен шкірі та слизовим оболонкам, адже допомагає забезпечити їх оптимальний стан. 

 Заварювання

Щоб отримати задоволення від чаювання, а також, щоб корисні властивості, мікроелементи та вітаміни максимально збереглися та засвоїлись організмом, варто дотримуватись правил заварювання: на порцію беремо 5-7 г чайної суміші, додаємо у чайник ємністю 250 мл, заливаємо гарячою водою 90°С і настоюємо 1-3 хв. Напій готовий до споживання. Особливі умови: рекомендується заварювати двічі.

 З чим смакує

Чай “Місто чудес” чудово поєднується з темним шоколадом.

Категорія: