Мій драйв

Зелений чай, насичений добіркою солодких фруктів та квітів: ананасовими пластівцями, шматочками солодкого яблука, полуниці, в’яленої вишні, шипшиною та пелюстками троянди, мальви, чорнобривців. 

Смак і аромат

Розкішний та багатий смак чаю “Мій драйв” можна порівняти з фруктово-квітковим феєрверком із смаків та ароматів. Шматочки фруктів і пелюстки квітів урізноманітнюють чайний мікс, даруючи нові смакові враження.

Корисні властивості

У настої містяться антиоксиданти, комплекс вітамінів та органічних кислот. Чай “Мій драйв” покращує травлення, нормалізуючи роботу шлунково-кишкового тракту. Завдяки достатній кількості вітаміну С, напій успішно використовується для профілактики простудних захворювань. Після святкового застілля продукт допомагає зменшити можливий негативний вплив на самопочуття та покращити загальний стан організму.

Також серед корисних властивостей зеленого чаю – сприяння нормалізації рівня глюкози в крові, підтримка тонусу організму та допомога у подоланні хронічної втоми і сонливості. Позитивний вплив на самопочуття людини полягає ще й в тому, що чай “Мій драйв” допомагає швидко прокинутись вранці і наповнює енергією на цілий день.

Заварювання

Заварювати чай потрібно гарячою водою у 90-95°С та настоювати 1-3 хвилини. Для чайника ємністю 200-250 мл достатньо 1 ч. л. заварки. Можна заварювати двічі.

З чим смакує

Напій має багатий смак з солодким присмаком, тож свіжозаварений чай буде смакувати з вівсяним печивом та/або домашнім яблучним зефіром.

Категорія: