Надобраніч

Унікальна суміш з трьох різних видів зеленого чаю "На добраніч" з додаванням меліси, шипшини, бузини, мальви і шматочків фенхеля. Рекомендується вживати як "вечірній" чай.

 Смак і аромат

Чай має м’який, дещо солодкуватий смак із злегка відчутними трав’янистими нотами. Аромати зеленого чаю та пахощі меліси і фенхелю органічно поєднуються після заварювання. Кислинка шипшини гармонійно підкреслює заспокійливий характер напою, що дозволяє заповнити час перед сном приємним і корисним чаюванням. Ягідні ноти та насичений смак чайного міксу “На добраніч” позитивно діють на стан здоров’я.

Корисні властивості

Оптимально підібрані пропорції компонентів напою створюють вечірню чайну релакс-композицію з насиченим смаком. Приємне розслаблення забезпечується завдяки вмісту у рослинах природних корисних речовин. Вживати напій бажано за одну-дві години перед сном. Серед інших властивостей чаю «На добраніч» – лікувально-профілактичний вплив і допоміжна дія при застуді та кашлю.

 Заварювання

Спосіб заварювання: для посуду об’ємом 250 мл потрібно 2 ч.л. сухої чайної заварки та вода температурою 95°С, – не варто використовувати окроп. Настоювання має тривати 5-10 хвилин. Якщо є важливою протизастудна дія, для підсилення ефекту до теплого напою варто додати мед.

Категорія: