Нектарин з вершками

Зелений чай із шматочками яблука, манго, персика, пелюстками соняшника, гібіскуса, троянди та лимонною травою. Чайний мікс створений із ретельно підібраних інгредієнтів.

Смак і аромат

Чай “Нектарин з вершками” має вишуканий та ніжний аромат стиглого соковитого нектарина з помітним відтінком вершків і згущеного молока.

Корисні властивості

Окрім освіжаючого ефекту напій володіє й оздоровчими властивостями. Чайно-фруктовий мікс, доповнений пелюстками квітів та лимонною травою є цінним джерелом вітамінів та корисних елементів. Все разом сприяє зміцненню імунітету, діє заспокійливо, позитивно впливає на артеріальний тиск. Шматочки фруктів у чайному зборі несуть і додаткову користь: запобігають розвитку авітамінозу, сприяють нормальній роботі серцево-судинної системи.

Заварювання

Обдаємо чашку окропом або підігріваємо іншим способом і з розрахунку 1 ч. л. заварки на 300 мл води насипаємо суміш. Заливаємо водою, температура якої має становити 95°С і даємо настоятися 3 хвилини. Напій готовий. Важливо: можна повторно заварювати 2-3 рази. Смакові якості та корисні властивості чаю будуть збережені та так само виражені.

З чим смакує

Чай “Нектарин з вершками” пасуватиме до страв з риби та чудово впишеться у святкове меню. Десерти також будуть гарною “компанією” для напою, зокрема, торт із шоколадних млинців з апельсиновим просоченням.

Категорія: