Перстень Сулеймана

Зелений ароматизований чай "Перстень Сулеймана" з пелюстками соняшника, шматочками ананаса і грейпфрута.

Смак і аромат

Чай "Перстень Сулеймана" має свіжий аромат грейпфрута та, завдяки натуральному складу, посідає заслужене місце в щоденному меню, оскільки для здоров’я важливо не тільки те, що ми їмо, а й те, що п’ємо. 

 Шматочки ананасу та грейпфруту гармонійно доповнюють один одного, а соняшниковий цвіт додає освіжаючому напою рослинного відтінку. В готовому вигляді чай "Перстень Сулеймана" захоплює яскравим букетом ароматів з цитрусовим акцентом та насиченим оксамитовим смаком.

 Корисні властивості

Вітамін С, який входить до переліку корисних сполук напою, сприяє стійкості організма перед респіраторними захворюваннями. Загалом регулярне вживання чаю "Перстень Сулеймана" дає можливість не лише насолоджуватись смаком, а й зміцнювати імунітет.

 Чай з ананасом та грейпфрутом покращує травлення, сповільнює запальні процеси в ротовій порожнині, а також допомагає витримувати ритм сучасного життя, відновлювати сили та внутрішні ресурси організму.

 Заварювання

У сухий прогрітий посуд додаємо 1 ч. л. чаю, заливаємо гарячою водою, але не окропом, температура має бути 90°С. Залишаємо настоюватися 1-3 хвилини. Заварювати чай можна двічі або тричі.

 З чим смакує

Чай "Перстень Сулеймана" гармонійно поєднується із легкими стравами з курки та овочевими салатами. Якщо ж йдеться про солодкі страви, до чаю пасуватиме шоколадний торт з бананами.

Категорія: