Персик (бутони)

У давньокитайській культурі квітку персика пов'язують із закоханістю жінки, сексуальністю, красою, умінням подобатися, беззахисністю почуттів. За Фен-Шуй її вважають символом кохання та щасливого сімейного життя.

У китайській міфології персик – це один з головних символів вічного життя, безсмертя. Квіти його, як і гілки, використовувалися, щоб вигнати демонів, вилікувати хвороби, виготовити амулети (особливо актуально це було за часів різних епідемій). Крім того, багато ритуальних предметів робили з персикового дерева. Згідно з легендою, саме з нього зробили стріли, за допомогою яких згодом Чжан Сянь боровся з небесним псом.

Опис

Чай з бутонами персика має насичений персиковий аромат. Напій подарує ніжний, приємний, яскравий запах та дивовижний характерний смак. У чаї простежуються м'які нотки персика, також вишневої кісточки. Після вживання залишається солодкуватий присмак. Чим більше в чаї цієї добавки, тим більш насичений фруктовий смак.

Це чудове доповнення до чорних та зелених сортів чаю.

Корисні властивості

Квіти персика мають безліч лікувальних властивостей. Відповідно, чай з них позитивно впливає на здоров'я людини, а саме:

  • покращує роботу серцево-судинної системи;
  • має протизапальну, загальнозміцнюючу та тонізуючу дію;
  • виявляє сечогінну та жироспалюючу дію;
  • у жінок нормалізує менструальний цикл;
  • покращує структуру шкірних покривів;
  • сприяє покращенню роботи шлунково-кишкового тракту.

Спосіб приготування

До улюбленого сорту чаю додається невелика кількість бутонів персика та заварюється звичайним способом.

Можна заварювати окремо як самостійний напій.

Подаруйте собі хвилини радості та насолоди з чудовим, ароматним та дуже корисним напоєм!

Категорія: