Піон (пелюстки)

Практично будь-який чай можна зробити багатшим, насиченим, надати йому нових ароматичних та смакових ноток, додаткових властивостей. Для цього достатньо додати натуральні добавки у вигляді квітів, фруктів, трав та спецій. Ці інгредієнти забезпечують унікальні поєднання смаків.

Бонусом у результаті їх використання є позитивний вплив на здоров'я людини. Однією з найпопулярніших і найкорисніших серед усіх таких добавок є пелюстки піона.

Опис

Пелюстки піона можна заварювати самостійно. У цьому випадку напій буде ароматним, ніжним, кисло-солодким. Також їх додають до різних сортів чаїв для отримання оригінальних смакових відтінків і більше користі для організму.

Корисні властивості пелюсток піона

Китайці впевнені, що такий настій має особливе значення для жіночої краси, але це не єдині його корисні якості.

Серед іншого напій дозволяє:

  • зняти нервову напругу, привести до норми емоційний стан;
  • зміцнити імунну систему, зняти симптоми застудних захворювань;
  • має антимікробні властивості.

Так як у пелюстках піона кофеїн відсутній, такий напій можна вживати будь-якої доби, у тому числі і на ніч. Він забезпечить спокій та міцний, глибокий сон.

Спосіб приготування

Для заварювання самостійного напою знадобиться 1 чайна ложка пелюсток та 250 мл гарячої води. Час настоювання залежить від особистих уподобань – чим довше настоювати напій, тим він буде міцнішим.

Ця сировина чудово поєднується з білим, зеленим чаєм і пуерами. Достатньо до чаю додати невелику кількість пелюсток піона і заварити звичайним способом.

Подаруйте собі хвилини радості та насолоди з чудовим, ароматним та дуже корисним напоєм!

Категорія: