Полуниця в йогурті

Легка вітамінно-фруктова суміш “Полуниця в йогурті” містить шматочки полуниці, пелюстки каркаде, плоди шипшини та шматочки яблука.

Смак і аромат

Багатошаровий аромат чаю з фруктової суміші зумовлений, перш за все, складом цієї яскравої історії. З перших хвилин чаювання увагу захоплюють полуничні смак і аромат, далі “прокидається” смак молочної карамелі, після чого настає час впізнаваного аромату яблука. Загалом напій виходить м’яким і не має нав’язливого післясмаку.

Корисні властивості

Вітамінно-фруктовий чай “Полуниця в йогурті” м’яко діє на організм, не викликає звикання, а його підбадьорлива дія триває від 1 до декількох годин.

Смакувати та дарувати

Яскрава палітра смаків фруктового міксу “Полуниця в йогурті” напою буде доречною як під час дитячих свят, так і під час дружніх посиденьок. Щоб подарувати чай близькій людині, не треба шукати особливого приводу, адже фруктово-вітамінний мікс “Полуниця в йогурті” – гарний, смачний, красивий і корисний подарунок.

Заварювання

Один із способів заварювання фруктової суміші

Порція: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова – на чайник.

Час заварювання: 5-6 хвилин при температурі 95°C.

Особливі умови: заварювати 2-3 рази.

Чай з фруктової суміші “Полуниця в йогурті” можна заварити в чистому вигляді та отримати смачний десертний напій, також можна спробувати додати суміш до класичного чорного чи зеленого чаю або залучити в якості основи для глінтвейну.

Категорія: