Пуер витриманий ШУ (Кубик)

Пуер - чай, який отримав високу оцінку у всіх цінителів цього чудового продукту. Імператори були в захваті від його аромату та смаку, мудреці писали про нього свої книжки, народ складав легенди. Але прославився він на весь світ порівняно недавно, у XVI столітті, після того, як англійці, ознайомившись з дивовижним напоєм, ввели на нього моду.

Пуер витриманий ШУ (чорний) «Кубик» виготовляється за рецептами стародавніх чайних майстрів. Здавна листя чайних дерев витримувалося в стабільних температурних умовах при певній вологості. Це необхідно, щоб сировина зміцніла, наситилась смаковими якостями та природною силою. Процес ферментації в природних умовах посилює властивості пуеру, внаслідок чого напій отримує унікальний аромат, смак та цілющі якості.

Склад

Як сировина виступають бруньки та листя чайних дерев.

Колір, аромат, смак

Настій має коричнево-червоний колір, зрілий, міцний, насичений, в ароматі якого чітко відчутні деревні нотки. Смак у цього пуеру маслянистий, вишуканий з горіховими та шоколадними нотками з довгим присмаком.

Корисні властивості

Напій містить багато вітамінів і компонентів, здатних повернути людині енергію і силу, активувати мозкову діяльність, тонізує, допомагає сконцентруватися. Але це далеко не всі позитивні ефекти, є й інші:

підвищує працездатність, допомагає залишатися в тонусі, незважаючи на низький відсоток кофеїну, що міститься в ньому;

  • позитивно впливає на систему травлення;
  • сприяє розщепленню жирів;
  • нормалізує роботу жовчного міхура та печінки;
  • нормалізує метаболічні процеси;
  • сприяє виведенню токсинів;
  • покращує стан та колір шкірних покривів;
  • при регулярному вживанні на 30-60 відсотків знижує рівень у крові холестерину.

Рекомендується пити напій у ранковий час.

Спосіб заварювання

Для заварювання цього чаю знадобиться вода, температура якої становить 90-95°С. 1 порція листа заливається 200 мл води. Перед заварюванням чайний лист рекомендується промити, щоб він зміг повністю розкритися та передати свій неповторний аромат та смак.

Кількість заварювань 5-6.

Порадуйте себе чашкою елітного китайського чаю – подаруйте собі гарний настрій та бадьорість на весь день!

Категорія: