Ротте-Лотте

Вітамінно-фруктова суміш для чаю “Ротте-Лотте”, у складі якої є пелюстки каркаде, родзинки, ягоди смородини, шипшини і бузини, дарує тепле відчуття затишку. Напій з природних складових гармонійно поєднує збалансованість смаку та освіжаючу дію.

Смак і аромат 

“Ротте-Лотте” – вітамінно-фруктовий мікс, в якому зібрані шматочки апетитних фруктів, ягоди та пелюстки каркаде. Чай у завареному вигляді – це напій із глибоким смаком, підкресленим освіжаючим кисло-солодким присмаком. Природні компоненти, які входять до складу чаю “Ротте-Лотте”, віддають напою всі корисні властивості, завдяки чому він має оздоровчий вплив на організм.

Користь для здоров’я

Ягідно-фруктовий чай здатний закохати в себе з першого куштування, адже “прибирає” залишки сну, коли тільки-но прокинувся. Якщо вживати чай “Ротте-Лотте” під час сніданку, він дарує свіжість подиху, і день почнеться енергійніше.

Заварювання

Один із способів заварювання фруктових чаїв (сумішей):

Порція: чайна ложка суміші на чашку 350 мл і ще одна додаткова – на чайник. Час заварювання: 5-6 хвилин при температурі 95°C. Особливі умови: заварювати один раз.

Коли чаювання стане у нагоді

Якщо трапляються дні, коли настрій не дуже, заваріть чай “Ротте-Лотте” і насолоджуйтесь смаком. Він допоможе ефективніше впоратися зі стресом та надмірною втомою.

Категорія: