Саусеп чорний OP

Чорний ароматизований чай OP з екстрактом саусепа. Має ніжний аромат і солодкуватий присмак "сметанного яблука".

Коли ви відчуваєте, що прийшов час урізноманітнити власну чайно-смакову колекцію та скуштувати щось нове, чорний саусеп ОР - саме те, що треба.

Смак і аромат

Приємно глибокий класичний аромат із рослинними нотами не залишає сумнівів: це саме той насичений, терпкий і вишуканий чайний сюжет, в якому можна відшукати характерний присмак "сметанного яблука". Переконливий і довгий післясмак містить тонкі ментолові тони та м’яко бадьорить. Чорний ароматизований чай OP буде доречним напоєм як зранку, так і ввечері.

Корисний вплив

Чай створений дарувати гарний настрій, приємну розслабленість та ясні думки. Завдяки природним складовим, напій сприяє підвищенню працездатності: ранкової “порції” енергії вистачає на цілий день. Якщо раптом знадобиться більше, - завжди можна заварити нову порцію чаю.

Заварювання

Один із способів заварювання чорного ароматизованого чаю: чайна ложка заварки на 350 мл води, і ще одна додаткова - на чайник.

Час заварювання: 0,5 хвилини при температурі 95°C.

Особливі умови: заварювати 1 раз. 

Для кращого відчуття всіх акцентів та особливостей смаку заварку варто заливати гарячою, проте, не киплячою водою. Заварений таким чином чай подарує насолодження та водночас корисний відпочинок.

Як краще смакує

Добре поєднується з легкими закусками, горіхами та сухофруктами.

Категорія: