Сенйор Вітамін

Коли до шматочків солодкого яблука, папайї, дині та гібіскусу додати цедру апельсина, лимонну траву, ягоди барбарису та пелюстки квітів гранату, можна влаштувати справжнє вітамінне свято для організму. Більше того, корисний напій, заварений на основі багатої чайної фруктової суміші “Сеньйор Вітамін” буде не лише смачним, а й естетично привабливим.

Смак і аромат

Достатньо насичений і виважений смак напою проявляється з перших хвилин чаювання. До нього доєднується яскрава арома-композиція, що розкривається ягідними відтінками, цитрусовими та медово-мускатними акцентами. Чайна фруктова суміш “Сеньйор Вітамін” містить інгредієнти з солодким присмаком, тож додавати цукор або підсолоджувачі не обов’язково.

Корисний вплив

Вживання чаю, завдяки інгредієнтам природного походження та унікальним комбінаціям їхніх складових, є одним з допоміжних засобів профілактики та лікування застуди. Один із важливих оздоровчих ефектів – потогінний. Ягоди барбарису та пелюстки квітів гранату, зокрема, надають заспокійливого ефекту, сприяючи відновленню організму після стресів. Серед інших цінних властивостей чаю – допомога імунній системі, сприяння зниженню рівня холестерину та зміцненню стінок судин.

Заварювання

Один із способів заварювання фруктових чаїв (сумішей) для порції: чайна ложка суміші на чашку 350 мл і ще одна додаткова – на чайник. Час заварювання: 5-6 хвилин при температурі 95°C. Особливі умови: заварювати один раз.

Нові смаки

В ягідно-фруктовому міксі органічно поєднуються часточки плодів, ягоди та інші рослинні інгредієнти. За бажанням, компоненти, що входять до складу чаю “Сеньйор Вітамін”, можна додавати до інших чаїв, утворюючи щоразу новий унікальний купаж.

Категорія: