Шен витриманий Пуер "Гурман" з рисом

Шен Пуер – зелений постферментований чай, відомий впродовж кількох тисячоліть. Витриманий Пуер завжди був більш цінним продуктом, тому що з часом його смакові та цілющі властивості покращуються.
Про появу Пуерів ходить чимало легенд. За однією з них цілющі властивості чаю використовувалися ще у III столітті нашої ери (період Троєцарства). Тоді Джуге Лян, полководець, разом із військом перетинав провінцію Юньнань. Під час зупинок у гірській місцевості він зривав із чайних кущів листя, з якого готував напій для лікування воїнів, а замість них у цих районах щось залишав. У результаті з шести вершин у горах він зібрав чай, залишивши там злиток заліза, стремена, котел, зроблений із міді, сумку зі шкіри, гонг із міді та дерев'яну тріскачку. Жителі цього регіону так і назвали гірські вершини за назвою перерахованих предметів. З того часу в провінції стали використовувати поняття, що узагальнює ці гори: «Шість великих чайних гір». Саме тут і сьогодні збирається чайне листя для виготовлення Шен Пуера.
Склад
Витриманий 30 років Шен Пуер "Гурман" з рисом у своєму складі має листя чайного дерева з додаванням рису.
Колір, аромат, смак
Зелений чай, світлий, жовтуватий, прозорий, що характерно для всіх Шен Пуеров. Аромат трохи солодкуватий, із фруктовими нотками. Смак м'який, завдяки наявності рису у складі, з горіховим присмаком.
Корисні властивості
У Китаї вважається, що Шен Пуер попереджає розвиток ракових клітин, допомагає при отруєнні. Також цей чай застосовують для поліпшення стану при проблемах з кишечником і вірусних захворюваннях. Крім перерахованого напою:
● має дезинфікуючі властивості;
● виводить із організму токсини;
● нормалізує обмін речовин;
● спалює жирові клітини;
● заспокоює, надає розслаблюючу дію;
● допомагає сконцентруватися.
Спосіб заварювання
Для заварювання цього чаю знадобиться вода, температура якої становить 90-95°С. 1 порція листа заливається 200 мл води. Перед заварюванням чайний лист рекомендується промити, щоб він зміг повністю розкритися та передати свій неповторний аромат та смак.
Кількість заварювань 5-6.
Порадуйте себе чашкою елітного китайського чаю – подаруйте собі гарний настрій та бадьорість на весь день!

Категорія: