Скарби Раджі

Знайомство з чаєм “Скарби Раджі” – це гарна нагода отримати задоволення та насолодитись ретельно підібраним поєднанням ароматів: чаю, ягід, екзотичних фруктів та пелюсток квітів.

 Смак і аромат

Смак чаю “Скарби Раджі” схожий на нову подорож – екзотичний, в міру солодкий, з легкою терпкістю. Зелений чай, доповнений шматочками родзинок і червоної папаї, цукатами ананаса та ягодами червоної смородини, має неповторний шовковистий аромат з фруктовими акцентами. Пелюстки календули і волошки роблять напій багатшим та підкреслюють фруктовий смак. Особливості кожного з компонентів напою при цьому “не перебивають” одна одну.

 Корисні властивості

Зелений чай “Скарби Раджі” є джерелом антиоксидантів і теїну. Вживання чаю стимулює роботу мозку і бадьорить. Окрім досконалого смаку, напій “віддає” організму вітамінів та інші корисні сполуки, які благотворно впливають на самопочуття. При регулярному вживанні чай покращує роботу нирок і нормалізує мікрофлору кишечника. Крім цього напій має помітний тонізуючий ефект, допомагає сконцентруватися і підвищити працездатність.

 Заварювання

1 чайна ложка заварки на чашку 350 мл та ще одна додаткова – на чайник. Час заварювання має становити 2-3 хвилини при температурі 95°C. Заварювати рекомендовано 2-3 рази. При повторному заварюванні аромат і смак чаю більш виражені.

З чим смакує

Розкішний смак чаю “Скарби Раджі” вдало доповнить десерт із вмістом чорного шоколаду. 

 

Категорія: