Сльози дракона

Всесвітньо відомий елітний китайський чай з жасмином "Сльози дракона". Має прекрасний смак і стійкий жасминовий аромат. Сильний тонізуючий ефект – запорука успіху цього чаю. 

Походження

Китайський чай "Сльози дракона" народжується з міксу, до складу якого входять чайні бруньки та молоді листочки, вручну скручені у форму краплі. Як тільки крапелька-“сльоза” опиняється у воді, вона повільно розкриває свою красу, створюючи чай із лагідним характером.

Смак і аромат

Напій ніжно-золотистого кольору з унікальним смаком без гіркоти приваблює з першої зустрічі. Все починається з жасминової свіжості, яка поєднується з м’яким фруктовим смаком. Приємний післясмак відрізняється квітковими нотами.

Вплив на організм

Чашка чаю "Сльози дракона" допоможе прокинутися вранці та тримати у балансі увагу та пам’ять протягом дня. Вдень смак корисного напою підніме настрій, а ввечері дасть можливість насолодитися красою розкриття чаїнок.

Зібравши друзів на чай, ви гарно проведете час, оскільки чай "Сльози дракона" здатний дивувати.

Заварювання

Очищену або бутильовану чисту воду потрібно нагріти до температури 90°С. Для порції чаю об’ємом 350 мл знадобиться 3 г заварки, час заварювання: 3-5 хвилин.

Інші пропорції за умови дотримання вказаних часу та температури: чайна ложка чаю на чашку 350 мл і ще одна додаткова – на чайник.

Особливі умови: заварювати 2-3 рази.

Категорія: