Срібні голки (жасмин)

Білий елітний чай "Срібні голки жасмин" виробляють із чайної бруньки. Він має високі смакові якості та стійкий, навіть при багаторазовому заварюванні, жасминовий аромат.

Походження

Смак чаю "Срібні голки жасмин" є неповторним завдяки надзвичайно сприятливим кліматичним умовам, де мають місце підвищена вологість і туман. Після того, як на зміну сезону дощів приходить сонячна погода і аромати квітів поєднуються з м’якими рослинними, бруньки та листя чайних дерев набувають весняного світло-зеленого кольору.

Після збору чайного листя індивідуальні властивості чаю формуються в ході тривалого і дбайливого сушіння на відкритому повітрі та вдосконалюються копіткою ручною обробкою.

Смак і аромат

Шанувальники цінують напій за тонкі вишукані нотки квітково-медового аромату та приємний шовковисто-солодкий смак.

Корисні властивості

Після насиченого дня чаювання з чашкою чаю "Срібні голки жасмин" прибере втому та залишки негативних емоцій, а також подарує насолоду ароматами та смаком. Чай допоможе позбутися хронічних стресів і нервової напруги, сприятиме розслабленню та відпочинку.

Заварювання

Один із способів заварювання білого елітного чаю: на порцію потрібно взяти чайну ложку чаю на чашку 350 мл і ще одну додаткову – на чайник. Час заварювання: 3-5 хвилин при температурі 90°C. Особливі умови: заварювати 2-3 рази. Якщо ви віддаєте перевагу міцному настою білого чаю, покладіть листя прямо в чашку і додайте воду.

Категорія: